top of page

Свята Магічного Світу

 • 1 грудня - Перший день зими. Дуже весело дітворі. Вони летять на санчатах із гірки чи прокладають лижню на білому сніговому покривалі.  Зима загартовує. 

 • 31 грудня - Новий рік. У цей день прийнято дарувати подарунки друзям і родичам, прикрашати оселю вбраними ялинками і вінками з омели і гостролиста, розкидати "дощики", конфетті і підривати хлопавки. Під омелою прийнято цілуватися закоханим. Це вважається особливо романтичним. Ну а в Гоґвортсі оголошуються Різдвяні канікули.

 • 3 лютого - День Каміну. Це надзвичайно приємне і домашнє свято. В Гоґвортсі в цей день, зазвичай, учні з своїм деканом збираються в вітальні факультету біля каміну та п'ють гарячий шоколад, бесідують і гарно проводять час разом.

 • 8 березня - День Відьми. Таке ж свято святкують і маґли. Ввесь цей день присвячений жінкам і дівчаткам, відьмам і чарівницям.

 • 7 квітня - День Слизерину. Початок квітня, природа починає зеленіти й розквітати. А Слизеринці в цей день, збираються всі разом в своїй вітальні і влаштовують вишукану, Слизеринську вечірку.

 • 2 травня - День Магічної Перемоги. День, коли наші предки і Гаррі Поттер виграли в Битві за Гоґвортс. В цей день ми згадуємо всіх хто помер за нашу школу та тих хто боровся до останнього. 

 • 31 травня - День Гафелпафу. За традиціями, в цей день Гафелпафців пригощають солодощами. А самі студенти цього факультету ідуть в звіринець та годують великого борсука, щоб той подарував їм удачі та більше працьовитості. До того ж, 31 травня вважають днем сонця та сонячного світла, а як ми знаємо, Гафелпаф це сонячний, світлий факультет Гоґвортсу.

 • 1 червня - День Ельфа Домовика. В цей день, Ельфи працьовитіші та продуктивніші, навідміну звичайних днів. 

 • 26 липня - День Аврора. В цей день вшановують тих, хто вирішив пов'язати своє життя з боротьбою проти темних сил у всіх можливих проявах.

 • 19 серпня - День Квидичу. Це свято святкують всі, хто захоплюються цією чудесною грою - Квідич. Це неймовірно захоплююче дійство. Всі "Квідичисти" збираються на пікнік на полі для квідичу. І до того ж не на землі, а в повітрі. Ви не повірите, як забавно спостерігати за спортсменами, які перед тим як з'їсти будь-що намагаються це зловити.

 • 21 серпня - День факультетських ярмарок або ж День відкритих дверей. Це не менш захоплююче та весело! Кожного року, вибирається окремий факультет для того, щоб вони влаштували ярмарку. На ярмарці запускаються феєрверки, влаштовуються виставки, конкурси, ігри. Бувають звісно і не дуже вдалі фокуси, але... Це казково весело!

 • 1 вересня - День Сортувального Капелюха  День Знань. В цей день, всі учні збираються в Великій залі Гоґвортсу, де нові учні побувають вперше. Для них в цей день відбувається сортувальна церемонія, де першокурсники одягнуть Сортувальний капелюх.

 • 10 вересня - День Грифіндору. Як символічно, день золотого, гарячого, палкого і червоного факультету в таку пору року! Всі дерева позолотіли, яка краса! Грифіндорці в цей день дарують один одному букети з червоного і золотого листя. А вітальня до вечора повинна бути повністю прикрашена атмосферними декораціями. Адже ввечері цього дня, всі студенти Грифіндору з своїм деканом збираються біля каміну і обмінються теплими побажаннями.

 • 31 жовтня - Геловін. Моторошно-чудове свято! Зазвичай, студенти Гоґвортсу полюбляють бавитися з хуліганськими заклинаннями в цей день. Але щодо традиційних занять. Діти прикрашають залу та свої вітальню страшними прикрасами. Ввечері розказують страшні історії та їдять цукерки і гарбузові ласощі.

 • 30 листопада - День Равенкло. На вулиці все починає набувати синьо-срібних кольорів. Капає синій дощ, де-не-де блистить срібний морозець. А Равенкловці радіють початку зими та святкують свій день.

Свята Магічного Світу: About
bottom of page